Заміський комплекс відпочинку «Джерело», с.Мала Бугаївка.

Ресторан заміського комплексу відпочинку «Джерело» — чудовий вибір для велелюдного весілля.

По-перше коли ви туди все ж доїдете, то напевно відчуватимете себе Миклухою Маклаєм та Джеймсом Куком одночасно. Усе це через нетипову логістику сільськими невиразними шляхами. Однак відчуття перемоги мандрівника сповнить вас гордісю та надасть крила не гірше від РЕДБУЛУ(ТМ).

По-друге, ви напевно зголоднієте під-час подорожі і чудово, тому що у ресторані комплексу відпочинку «Джерело» вас нагодують чудовими українськими стравами.

Ну і врешті коли настане день вашого весілля вам не доведеться переживати аби ваші гості не пішли додому завчасно. Без вашої згоди та транспортної підтримки їм просто нікуди буде дітися, адже пояснити таксисту де ти знаходишся буде досить важко.

Все це добрі жарти по темі. Далі серйозно.

Ресторан може запропонувати малий зал на 30 чоловік та великий на 200. Я зазвичай даю цифри дещо нижчі від ресторанних через те що завжди пам’ятаю про необхідність наявності танцювальної зони та й просто хочеться бачити гостей у зручному й комфортному оточенні без тісняви й задухи.

Сайт комплексу «Джерело«: jerelo.in.ua

Переваги:простір, повітря, ландшафти, чудова кухня без претензій на високу та авторську, але дуже смачна; Наявні плазмові панелі у достатній кількості; можливість заселення гостей у готелі та будиночках, номер для молодят. Можна прямо на території провести чудову фотосесію. Відмінне співвідношення ціни та якості.

 Недоліки: знайти нелегко, коли їдеш туди вперше, весь час здається що десь не там повернув; відстань від Василькова — приблизно 7 км звивистого шляху. До території примикають звичайні сільські городи Малої Бугаївки з хатами, співають півні, гавкають собаки (та це можна записати й у переваги).

 Співідношення ціна-якість: *****

Статусність: ****

Резюме: дуже рекомендовано незважаючи на відстані, а можливо й саме завдяки ним ресторанний комплекс «Джерело» пропонує такі конкурентні умови. Зал дуже універсальний, та, зважаючи на особливості меню, можна радити проведення весіль в українській стилістиці. Власне й огляд я тому пишу рідною мовою Так гармонійніше.

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background